آخرین – گذشته دندان پرنده پرواز میلیون

آخرین – گذشته: دندان پرنده پرواز میلیون مقایسه دانشمندان اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی رؤیت خورشید گرفتگی آنلاین شد

مردم آمریکا می‌توانند با استفاده از سایت طراحی شده است به وسیله ناسا، امروز به تماشای آنلاین خورشید گرفتگی در این کشور، بنشینند.

رؤیت خورشید گرفتگی آنلاین شد

رؤیت خورشید گرفتگی آنلاین شد

عبارات مهم : طراحی

مردم آمریکا می توانند با استفاده از سایت طراحی شده است به وسیله ناسا، امروز به تماشای آنلاین خورشید گرفتگی در این کشور، بنشینند.

به گزارش ایسنا، امروز ۲۱ اوت، این خورشید گرفتگی جزئی در تمامی نقاط ایالات متحده آمریکا قابل مشاهده است و خورشیدگرفتگی کلی هم در حد فاصل اورگون تا کارولینای جنوبی قابل رؤیت است.

رؤیت خورشید گرفتگی آنلاین شد

ناسا جهت ثبت لحظات شگفت انگیز این خورشید گرفتگی، دوربین های دقیقی را در فضا تعبیه کرده و همچنین سایت https://eclipse.stream.live را طراحی کرده تا مردم بتوانند از طریق آن به تماشای آنلاین و همزمان این خورشید گرفتگی بنشینند و از تصویرهای شگفت انگیز این اتفاق نادر لذت ببرند.

همانطور که می دانیم علت خورشیدگرفتگی یا کسوف، قرار گرفتن ماه در میان زمین و خورشید هست، به گونه ای که سایه ماه بر روی خورشید افتاده و در نتیجه مردم بخش هایی از زمین، قادر به رؤیت این پدیده خواهند بود. این پدیده تنها زمانی رخ می دهد که زمین، ماه و خورشید، هر سه بر روی یک مدار قرار بگیرند.

مردم آمریکا می‌توانند با استفاده از سایت طراحی شده است به وسیله ناسا، امروز به تماشای آنلاین خورشید گرفتگی در این کشور، بنشینند.

این بزرگترین خورشیدگرفتگی قرن در آمریکا و نخستین کسوف در سال ۲۰۱۷ است که سراسر خاک این کشور را تحت پوشش قرار می دهد.

سازمان فضایی آمریکا، ناسا، همچنین به مردم آمریکا توصیه هایی جهت رؤیت این پدیده کرده هست. به عنوان مثال، تماشاگران قبل از نگریستن به خورشید باید در جای خود ایستاده و از عینک های مخصوص دارای فیلتر استفاده کنند. سپس آنها باید از خورشید رو برگردانده و فیلتر را از چشمانشان بردارند.

واژه های کلیدی: طراحی | خورشید | آمریکا | آنلاین | خورشید | استفاده | خورشیدگرفتگی | خورشید گرفتگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs